15-річна Анастасія Таран з Новомосковська Дніпропетровської області вдруге стала чемпіонкою Європи з бокса

В Монтесільвано (Італія) з 25 вересня по 5 жовтня пройшов Чемпіонат Європи з боксу, в якому взяли участь 5 дівчат з Дніпропетровщини. Вони завоювали «золото» та 2 «бронзи».

Про це повідомляє Федерація боксу України та тренер Сергій Батраков.

Уродженка Новомосковська, яка представляє Дніпропетровський фаховий коледж Анастасія Таран, в фінальному поєдинку (категорія 70-75 кг) роздільним рішенням суддів 4:1 перемогла Мері МакДонах (Ірландія).

Анастасія є чинною чемпіонкою Європи та найкращою боксеркою Євро-2021.

Чемпіонку підготували тренери Андрій Безменко, Сергій Батраков та Євген Бабенко.

Таїсія Покусай (ДЮСШ «Шахтар», Першотравенськ) стала бронзовою медалісткою чемпіонату Європи серед юніорок. Федерація боксу України висловлює вдячність особистим тренерам, що підготували медалістку першості Європи, Олексію Аріткіну та Сергію Батракову.

Вікторія Щербина з Кам’янського (представляє ДФКС) завоювала «бронзу» у ваговій категорії +80 кг. У найголовнішому для себе поєдинку за вихід до фіналу Вікторія Щербина з рахунком 2:3 поступилася представниці Німеччини Вікторії Елені Гат.

Федерація боксу України висловлює вдячність особистим тренерам, які підготували медалістку першості Європи, Анатолію Румянцеву, Сергію Батракову та Євгену Бабенку.

Вітаємо призерок та їх тренерів з успішним виступом!

Руслана Булавіна з Дніпра виборола срібло Кубка Європи з дзюдо в Словенії;

Тхеквондіст Владислав Дзоз з Кам’янського на Дніпропетровщині став віце-чемпіоном Європи серед молоді;

Людмила Бабак з Енергодара Запорізької області стала 7-разової чемпіонкою світу в Португалії.