15-річний бадмінтоніст Федір Тюрін з Дніпра виграв турнір в Австрії

В Медлингу (Австрія) з 7 по 9 жовтня проходив турнір «Austrian U17 International 2022», на якому змагалися близько 150 бадмінтоністів. Українські спортсмени чудово виступили та завоювали 6 медалей. Зокрема, Федір Тюрін став чемпіоном в одиночній категорії та бронзовим призером в міксті з Олександрою Боцман.

На шляху до фіналу Федір обіграв суперників з Німеччини, Словакії, Уельсу, Польщі та знов Німеччини. А в фіналі обіграв сильного суперника, сіяного під №2 Луку-Стефана Панделе з Румунії з рахунком 15-21, 21-18, 21-19. При тому, що сам Федір не був сіяним на турнірі.

В полуфіналі змішаної парної категорії Федір та Олександра поступилися польському міксту, який потм став чемпіоном турніру.

«Засмучені, адже розраховували на перемогу»: «Дніпро-1» внічію розійшовся з «Вадуцем»;