Війна в Україні
Події
15 років за ґратами: на Дніпропетровщині засуджено військового нзф днр, який під час окупації жорстоко поводився із цивільним населенням

15 років за ґратами: на Дніпропетровщині засуджено військового нзф днр, який під час окупації жорстоко поводився із цивільним населенням

За публічного обвинувачення прокурорів Дніпропетровської обласної прокуратури суд визнав винним мешканця Донеччини у жорстокому поводженні з цивільним населенням (ч. 1 ст. 438 КК України).

Його засуджено до 12 років позбавлення волі. Враховуючи, що чоловік раніше був засуджений за державну зраду, суд шляхом часткового складання покарань призначив йому 15 років за ґратами.

Прокурори довели, що у лютому 2022 року підсудний вступив до лав незаконних збройних формувань «народної міліції днр» на посаду рядового 3 стрілкового взводу 1 роти 5 батальйону 109 полку.

У складі зазначених формувань він брав участь у бойових діях проти українських захисників на Херсонському напрямку.

Крім того, у березні того ж року  бойовик свавільно затримав цивільного посеред лісу. Навівши зброю, він вимагав від чоловіка зізнання у нібито причетності до диверсійно-розвідувальної групи ЗСУ.

Не отримавши бажаної інформації, він здійснив постріли з вогнепальної зброї у сторону потерпілого, внаслідок чого останній отримав поранення.

У подальшому бойовик був затриманий та взятий у полон військовослужбовцями ЗСУ.

Засуджений свою вину не визнав. На даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Запоріжжі виявили двох мігрантів-порушників;

До 8 років увʼязнення за пʼяну бійку: в Нікополі затримали 42-річного нападника;

Зʼїхала з дороги та зіткнулася з деревом: надзвичайники Дніпровського району врятували 70-річну водійку Renault.

2023-10-17 14:00:00
true
Відео Дня


Архів Новин