Кримінал
3 тис. доларів за митне оформлення товарів: СБУ та ДБР викрили начальника відділу Дніпровської митниці

3 тис. доларів за митне оформлення товарів: СБУ та ДБР викрили начальника відділу Дніпровської митниці

Начальник відділу протидії незаконному переміщенню наркотиків і зброї та кінологічного забезпечення Дніпровської митниці вимагав від керівника підприємства, який на той час вже був мобілізований до лав Збройних Сил України, хабар за нестворення перешкод під час митного оформлення товару. Свої послуги митник оцінив у 3 тис. доларів.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора України.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури під час одержання неправомірної вигоди викрито та затримано начальника відділу Дніпровської митниці Державної митної служби України (ч. 3 ст. 368 КК України).

У ході контролю за вчиненням злочину його затримали після одержання обумовленої суми. Під час затримання він намагався втекти від правоохоронців та знищити сліди вчиненого корупційного правопорушення.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Викрито правопорушення прокурорами спільно з працівниками Головного управління з протидії системним загрозам управлінню державою СБУ та слідчими територіального управління ДБР, розташованого у Києві.

Читайте також: 12 років за ґратами: Петропавлівський райсуд Дніпропетровської області виніс вирок інформатору російської спецслужби;

2022-08-11 19:00:00
true
Відео Дня


Архів Новин