Війна в Україні
31-річний залізничник Євген Кулебакін з Дніпра загинув, захищаючи Україну, в Запорізькій області

31-річний залізничник Євген Кулебакін з Дніпра загинув, захищаючи Україну, в Запорізькій області

Євгену Кулебакіну 23 жовтня мало виповнитися 32 роки. Однак він навічно залишиться 31-річним… Він працював у локомотивному депо Нижньодніпровськ-Вузол регіональної філії «Придніпровська залізниця». З 2018 року служив в ЗСУ за контрактом. 24 вересня Євген загинув поблизу Преображенки (Запорізька обл.), вірний військовій присязі.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Попри всі життєві негаразди — хлопець рано залишився сиротою, виховувався в родині дядька — Євген знайшов свою стежку у житті. У 2010 році закінчив Дніпровський професійний залізничний ліцей.

Працював складачем поїздів, помічником машиніста тепловоза на промисловому підприємстві міста Дніпра. А з червня 2014 року влаштувався в локомотивне депо Нижньодніпровськ-Вузол регіональної філії «Придніпровська залізниця». Спочатку освоїв специфіку роботи слюсаря з ремонту рухомого складу пункту технічного огляду електровозів, а за декілька місяців перейшов на виробничу дільницю автогальмівного обладнання.

У 2015-2017 роках Євген проходив строкову службу. У 2018-му уклав чотирирічний контракт на службу в ЗСУ. Він мав закінчитися в березні 2022 року. Та напад російської армії усе змінив. Військовий підрозділ, де служив Євген, з перших днів війни став на захист країни.

«У телефонних розмовах з колегами з депо Євген завжди був оптимістично налаштований: «Україна здолає ворога!». На своєму боєвому посту він робив для цього все можливе. 24 вересня поблизу населеного пункту Преображенка Запорізької області Євген Кулебакін загинув, вірний військовій присязі.

Для великої родини залізничників — це значна втрата. Не забудемо!», - пишуть залізничники.

Вічна пам'ять герою!

Читайте також: Побили за 320 грн.: В Дніпрі поліціянти затримали по гарячих слідах двох чоловіків за розбій;

2022-11-15 10:20:00
true
Відео Дня


Архів Новин