33 млн грн: колишнього начальника кримінальної поліції Дніпропетровщини підозрюють у незаконному збагаченні
ДБР повідомило про підозру адвокату з Дніпра, який на керівних посадах у правоохоронному органі набув 21 «непояснену» квартиру та інші активи.
За джерелами ЗМІ йдеться про Сергія Бухінника, який у різні роки був заступником начальника правоохоронного органу спочатку у Дніпропетровській, а згодом у Кіровоградській областях, а зараз працює адвокатом у Дніпрі.
За час служби Бухінник став власником активів на понад 33 млн грн, зокрема – 18 квартир у центрі Львова, 3 квартир та двох паркомісць у новобудові Дніпра, а також двох автомобілів – Seat Leon та Range Rover Evoque. Всі активи він оформлював на близьких осіб – дружину, матір, тещу та інших родичів.
Для легалізації майна експравоохоронець організував оборудку через використання низки фейкових договорів позики. Позичальниками за удаваними договорами виступали його близькі родичі, а позикодавцями – підконтрольні особи, які не мали достатніх офіційних доходів для надання позик на такі суми.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Патрульні Дніпра витягли 88-річного дідуся з палаючого будинку;
У Самарі чоловіку повідомили про підозру за незаконне зберігання понад 1000 патронів;
Пограбував на пляжі: криворізькі поліцейські затримали підозрюваного.





