9 медалей на трьох: Воднолижники з Дніпра стали призерами турніру в Італії

Воднолижники з клубу «Сентоза» (Дніпро) вдало виступили на турнірі «Trofeo Kappa» в Речето (Італія). Чемпіоном в трьох дисциплінах став Дамір Філаретов. 2 «золота» та «бронзу» виборола Марія Попова. «Золото» и 2 «срібла» завоював Михайло Михайличенко.

Про це повідомляє WaterSkiWorld.

Дамір Філаретов виграв золоті медалі у юнаків до 17 років у всіх трьох видах - з новим національним рекордом України у групі Open у слаломі 4.00/58/10.75 та особистим рекордом у стрибках із трампліну 55,3 м. З такими результатами він був би срібним призером у групі Open у слаломі та фігурах, а на трампліні 17-річний український юніор - третій серед усіх стрибунів. У фігурах хлопець набрав 9050 очків.

Це перший для Даміра національний рекорд у слаломі. Попередній рекорд належав його одноклубнику - Алексу Самойлову і складав 2,00/58/10.75 (був встановлений минулого року).

Відео рекорду можна подивитись тут.

Марія Попова стала чемпіонкою у фігурному катанні та на трампліні у дівчат до 14 років, де двічі встановлювала особистий рекорд – 30,6 м та 30,9 м. У слаломі вона завоювала «бронзу».

Михайло Михайличенко – чемпіон у фігурному катанні та віце-чемпіон у слаломі та на трампліні у юнаків до 14 років з новими особистими рекордами у всіх трьох видах: слалом – 2.00/55/12.00, фігури – 6400 та трамплін 36,2 м.

Пляжні волейболістки з Запоріжжя взяли «золото» Beach Pro Tour-2022;

Спортсменки из Днепра и Кривого Рога стали призерами турнира по борьбе в Польше;

Ирина Пикинер из Кривого Рога завоевала «бронзу» на чемпионате мира по плаванию в ластах в Колумбии.