Війна в Україні
Події
Життя
Кримінал
9 постраждалих, побиті багатоповерхівка та адмінбудівля: ворог вдарив ракетами по середмістю Дніпра

9 постраждалих, побиті багатоповерхівка та адмінбудівля: ворог вдарив ракетами по середмістю Дніпра

Надвечір в п'ятницю ворог вдарив ракетами по Дніпру. Поцілив по багатоповерхівці та адмінбудівлі. Постраждали 9 людей. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Через ракетний удар по Дніпру на зараз вже 9 постраждалих. Серед них двоє дітей – 14 та 17 років. У них акубаротравма. Такий же діагноз у двох 20-річних дівчат», –  зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.


Серед постраждалих і чоловіки від 18 до 53 років та 77-річна жінка. Медики кажуть – всі задовільні. Лікуватимуться вдома.

Поранених могло бути більше, кажуть мешканці понівеченого житлового комплексу. Дім, який постраждав від «прильоту», був зовсім новий. Люди не встигли заселитися. 

«В тій секції, куди  поцілили, в основному були ремонти, – розповів мешканець побитого ЖК Артем. – Коли стався удар, я був вдома. Одразу побіг на підземний паркінг. І тільки вийшовши надвір зрозумів, що поцілили саме в будинок».

 

Ще один мешканець житлового комплексу Владислав в момент прильоту був не вдома. Разом з лабрадором Каспером сиділи в кав'ярні неподалік. 

«Я відчув шок. Було дуже гучно Все відбулося в один момент. Вибух і одразу – наступний. Подумав: хоч би не в наш дім. Але... – ділиться Владислав. – Шкода портрет Чорновола з Шевченком, який був вдома. А з рештою можна розібратися». 

На місці ударів продовжують працювати всі служби.

 

2023-07-29 13:30:00
true
Відео Дня


Архів Новин