Життя
Бюджет Дніпропетровщини на 2023 рік: на що витрачатимуться гроші

Бюджет Дніпропетровщини на 2023 рік: на що витрачатимуться гроші

На Дніпропетровщині затвердили обласний бюджет. Відповідне розпорядження підписав голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. У ньому передбачили кошти на всі соціальні виплати, відновлення критичної інфраструктури після ворожих ударів і підтримку тероборони.

«Працювали над обласним бюджетом три місяці. Врахували у ньому виклики воєнного часу. Кошторис затверджено вчасно, тому вже на початку наступного року профінансуємо всі соціальні витрати», – зазначив голова Дніпропетровської ОВ Валентин Резніченко.

Більшість обласного бюджету піде на утримання бюджетних установ – лікарень, коледжів, профтехів, інтернатів, центрів реабілітації дітей. Передбачено кошти на зарплати та стипендії. Також зберегли усі виплати, які мешканці регіону отримували останніми роками:

  • допомога сім’ям загиблих;

  • незаможним сім’ям;

  • дітям-сиротам;

  • спортсменам. 

Загалом – це  понад 5 млрд. грн.

Крім того виділили кошти і на відновлення критичної інфраструктури після ворожих ракетних ударів та підтримку тероборони, рятувальників, громад регіону, які найбільше страждають від війни. 

Загалом – понад 1 млрд грн. 

«Цього року вперше формували кошторис за умов війни. Надходження до бюджету менші, ніж у попередні роки. Незважаючи на це, нам вдалося його збалансувати за доходами та витратами», – сказала директор департаменту фінансів Дніпропетровської ОВ Тетяна Шебеко.

Обласний бюджет Дніпропетровської області на 2023 рік складає понад 8 млрд. грн. Як і минулі роки, основним джерелом його наповнення є податку на доходи фізичних осіб.

Читайте також:

На Дніпропетровщині жінку затисло у легковику через ДТП;

У Дніпрі громадянин Росії відмовляється повертатися на батьківщину: подробиці;

Обстріли тривають: ситуація в Дніпропетровській області станом на ранок 30 листопада

2022-11-30 15:30:00
true
Відео Дня


Архів Новин