Боксер Микита Засенок з Дніпра став чемпіоном світу серед юніорів

В Ла Нусії (Іспанія) 14-26 листопада проходив чемпіонат світу з боксу серед молоді. Студент І курсу ДФКС (Дніпро) Микита Засенок став чемпіоном світу серед юніорів у вазі 75-80 кг. Його медаль стала другим «золотом» в скарбничці української збірної.

Про це повідомляє Федерація боксу України.

«Це мої найважливіші змагання на цей момент у житті. Мені дуже сподобалось! Було дуже важко – з першого по останній бій. Всі суперники були найвищого рівня, дуже добре підготовлені», - поділився після закінчення турніру Микита враженнями з пресслужбою Федерації бокса України.

У півфіналі Микита переміг Кандідо Рікардо Фільо Олівейра (Бразилія), а в фіналі - Рахматулло Бойматова з Узбекістану.

«В «такому» НОКу не можу собі дозволити затриматися надовго»: Жан Беленюк слідом за Шевченком попросив виключити його зі складу НОК;