
Був у критичному стані: в лікарні Дніпра рятують важкопораненого бійця
У Дніпрі рятують військовослужбовця, який зазнав важких поранень у бою з російськими окупантами. Про це повідомив Сергій Риженко на своїй сторінці у Facebook.
Військовослужбовець родом з Вінниці. Після важких поранень він потрапив до лікарні Дніпра у критичному стані, не здатний розмовляти, відповідати на запитання чи навіть назвати своє ім’я.
Лікарі перелили йому понад два літри крові, і завдяки цьому молодий організм почав активно відновлюватися. З’явилися перші маленькі рухи, що свідчили про поступове повернення до життя.
«Я дивлюсь у вікно і думаю: як можна це не любити, як можна це не захищати? Цю зелень, цю природу, це сонце, це все, що нас оточує, повинно бути наше. Мої поранення, моя нога, моя рука – це все, що я віддаю, захищаючи нашу країну, її не можна втратити та віддати варварам», – розповідає Герой.
Читайте також:
У Дніпрі під завалами знайшли ще одну загиблу внаслідок ракетного удару по багатоповерхівці;
В Україні затвердили форму службового посвідчення працівників ТЦК;
Вимагав у місцевого жителя 10 тис. дол США неіснуючого боргу: затримано «кримінального авторитета»