Події
Дніпрянка Рафаель Казбекова здобула золоту медаль на молодіжному Кубку Європи зі скелелазіння

Із 30 червня по 2 липня у австрійському місті Імст проходив VІІ етап молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння.

Серед сотні спортсменів з 27 країн Європи, які виступали у двох категоріях лазіння: трудності та швидкості, та у трьох вікових групах, у змаганнях брала участь й збірна України.

Україну представляли 10 спортсменів, але на жаль ніхто, окрім дніпрянки Рафаель Казбекової, не пройшов від кваліфікації до наступного етапу змагань.

Рафаель у фіналі турніру здобула золоту медаль, випередивши свою найближчу суперницю, австрійку Флору Облассер.

Для Рафаель це перше золото на Кубку Європи. У  цьому році вона також зайняла третє місце в болдерингу на Кубку Європи, який проходив у місті Каунас.

Застрягла поміж труб теплотраси: у Першотравенську рятувальники вивільнили дівчину.