Події
Дніпровський плавець Олександр Желтяков здобув другу медаль Чемпіонату світу

Олександр Желтяков вдруге піднявся на п’єдестал пошани Чемпіонату світу з плавання серед юніорів.

Змагання розпочалися 5 вересня в ізраїльській Нетаньї. На рахунку українського спортсмена Олександра Желтякова, тренера Олександра Кулика, вже дві медалі. Так, до “золота” на 100-метрівці на спині 17-річний спортсмен з Дніпра додав “срібло” на 50-метрівці.

Про це повідомляє сайт Спортивне Камʼянське.

50 м на спині спортсмен подолав за 24.91 секунди, поступившись 00.11 секунди переможцю запливу Мірославу Кнедлі з Чехії.

Нагадаємо, 100-метрівку на спині Олександр подолав за 53,73 секунди, що дозволило йому вибороти “золото” та виконати олімпійський норматив на Ігри в Парижі-2024, який становить 53,74 секунди. Також спортсмен оновив дорослий і юніорський рекорди України.

Це його друга ліцензія, першу він здобув у квітні цього року на дистанції 200 метрів на спині. В липні Олександр став дворазовим чемпіоном Європи серед юніорів на дистанціях 100 та 200 на спині, а також завоював срібло на 50-метрівці, і був визнаний Експертною комісією НОК найкращим юним спортсменом липня в Україні.

Ще одне збережене життя: у Кривому Розі врятували чоловіка, який намагався вкоротити собі віку.