Події
Кримінал
Війна в Україні Довічне увʼязнення за державну зраду: СБУ затримала агентів фсб, які коригували удари по Дніпру
Контррозвідка Служби безпеки України затримала на Дніпропетровщині двох агентів фсб, які передавали ворогу координати для ударів по регіону.
Про це повідомили у пресслужбі СБУ.
Зловмисники були завербовані через Телеграм у пошуках «швидких заробітків». Один із них — 47-річний колишній працівник оборонного підприємства, інший — 54-річний охоронець автостоянки. Обоє діяли окремо, але мали спільного куратора з російської спецслужби.
Перший передавав фсб інформацію про бойові позиції ЗСУ, логістичні об’єкти та ремонтні бази. Інший — збирав дані про українські системи ППО, зокрема під час спілкування з місцевими мешканцями.
Під час обшуків у затриманих вилучено телефони з доказами співпраці з ворогом. Їм повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада в умовах воєнного стану). Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Читайте також:
У Дніпрі замінували 5 навчальних закладів;
В Одесі затримано жінку, яка вербувала українок для сексуальної експлуатації за кордоном;
Пограбував 84-річного пенсіонера: у Дніпрі поліцейські затримали чоловіка
Редакція reporter.ua
Автор статті
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Дніпро
У Дніпрі знесли незаконно збудований магазин на комунальній землі У Чечелівському районі Дніпра демонтували магазин, який підприємець самовільно збудував на комунальній земельній ділянці.
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі На Хмельниччині судитимуть шістьох осіб, яких обвинувачують у заволодінні бюджетними коштами під час придбання житла для багатодітної родини переселенців із Дніпропетровської області.
Дніпро
307 тисяч доларів, 6 тисяч євро та 113 тисяч гривень: у Дніпрі судитимуть голову ВЛК за хабарі та незаконне збагачення Дніпровська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону направила до суду обвинувальний акт щодо голови військово-лікарської комісії одного з районних ТЦК та СП.
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра У соціальних мережах поширюють відео з вокзалу Дніпра, на якому стверджується, що військовозобов’язаним нібито заборонена цивільна евакуація. Відео містить змонтований напис та аудіозапис із неправдивим оголошенням.
Дніпро
Поліція Дніпра розшукує 12-річну Альону Лісєєву: прикмети 20 серпня малолітня дівчина пішла з дому в Чечелівському районі міста та досі не повернулася. Наразі її місцезнаходження невідоме.