Дзюдоїстка Руслана Булавіна з Дніпра стала віце-чемпіонкою Європи U23 в Боснії та Герцеговині

В Сараєво (Боснія та Герцеговина) завершилась індивідуальна першість молодіжного чемпіонату Європи з дзюдо. Українські спортсмени завоювали 4 медалі (по 2 «срібла» та «бронзи», а тому числі срібну медаль отримала Руслана Булавіна (+78 кг).

Про це повідомляє Федерація дзюдо України та Дніпропетровської області.

Руслана Булавіна в категорії понад 78 кг серед дівчат зуміла пробитися у фінал. У протистоянні з турчанкою Гілат Озтурк, яка значно переважає своїх суперниць за габаритами, Руслана нав‘язала суперниці боротьбу, проте все ж, на жаль, пропустила два кидки, і тим самим завоювала срібну нагороду континентальної першості.

Також призерами чемпіоната Європи стали:

• Марат Крижанівський – «срібло» у вазі до 90 кг, у фінальній сутичці поступився представнику Грузії,
  • Наталія Чистякова – «бронза» у ваговій категорії до 70 кг,
  • Анастасія Чижевська – «бронза» (до 57 кг).

У змішаному командному турнірі українська збірна посіла 5 місце. Чемпіонами стала збірна Туреччини, яка у фіналі здолала команду Німеччини. «Бронза» – у грузинів та угорців.

Бадмінтоністи з Дніпра завоювали 4 медалі на турнірі в Литві;

Історична перемога над «Аполлоном»: СК «Дніпро-1» вийшов у плей-оф Ліги Конференцій;

Денис Кушніров з Кривого Рога став віце-чемпіоном світу у стрільбі з пістолета в Єгипті.