Війна в Україні
Події
Політика
«Головна проблема нашої мобілізації не у відсутності бажання чоловіків захищати свою країну, а у несправедливості», ― Загід Краснов

«Головна проблема нашої мобілізації не у відсутності бажання чоловіків захищати свою країну, а у несправедливості», ― Загід Краснов

Політик, меценат, бізнесмен та громадський діяч Загід Краснов висловив свою думку щодо мобілізації чиновників та членів їхніх родин. 

Зокрема, на своїй сторінці у Facebook він написав:

“Усі чоловіки в родинах наших чиновників чи чиновниць мають перебувати в Україні. Незалежно від того, призовного віку вони чи ні.  А якщо за кордоном – мають повернутися в Україну. Це як мінімум зніме соціальну напругу у суспільстві і викличе довіру в людей.

Бо головна проблема нашої мобілізації не у відсутності бажання чоловіків захищати свою країну, а у несправедливості. Коли людей заштовхують у бусіки, коли виганяють ТЦК з маршруток чи коли жінки відбивають чоловіків на вулицях, в них одне питання до можновладців – а де чоловіки з ваших родин (сини, батьки, брати, у жінок-чиновниць ще й чоловіки?)

Тому влада має сьогодні не залякувати громадян страшною карою за неооновлення даних в ТЦК, а ухвалити закон чи прийняти постанову Кабміну, що всі чиновники (ці) мають відзвітувати – де перебувають чоловіки з їхніх родин. Якщо не в Україні – або вони мають повернутися у визначені терміни, або ці чиновники мають піти зі своїх посад. Так буде справедливо.

Якщо ці чоловіки непризовного віку – нехай працюють на економіку. Якщо призовного – у ТЦК на облік на загальних засадах, і мають призиватися, як всі інші громадяни. Вони мають бути фізично в Україні, а не любити Україну десь за кордоном, поки вся країна працює на Перемогу”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Запорізькі поліцейські затримали чоловіка, який спричинив тяжкі тілесні ушкодження містянину;

На Запорізькому шосе у Дніпрі зіткнулись ЗАЗ та Hyundai: деталі;

Випав з балкону: у Запоріжжі співробітники ДСНС врятували кота.

2024-05-28 16:00:00
true
Відео Дня


Архів Новин