Юна Рафаель Казбекова з Дніпра стала віце-чемпіонкою змагань зі скелелазіння у Франції

В Анжентьєр (Франція) закінчилися юнацькі міжнародні змагання зі скелелазіння у виді програми - болдерінг. В змаганнях брали участь спортсмени з Дніпра та Кам‘янець-Подільського. Юна дніпрянка Рафаель Казбекова посіла у змаганнях II місце.

Про це повідомила мама спортсменки Наталя Перлова.

«Рафаель Казбекова - 2 місце, Маруся Дячок - 8 місце, Артемій Сіваш - 8 місце», - написала вона.

Вітаємо юних спортсменів із чудовим результатом, пишаємось нашим підростаючим поколінням!

Нагадаємо, що у червні 2022 року Рафаель Казбекова здобула золото міжнародних юнацьких змагань зі скелелазіння «Color Fest» в Австрії.

У Дніпрі пішов з життя легендарний тренер з боксу Сергій Авдієвський, що виховав призера Олімпіади Віктора Савченка;