Юна тхеквондістка Марія Леонова з Дніпра стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед кадетів

В Пемброку (Мальта) 25-28 листопада проходить Чемпіонат Європи серед кадетів (12-14 років) з тхеквондо ВТФ. В змаганнях приймає участь 401 спортсмен. Першу медаль в загальну скарбничку збірної команди України принесла Марія Леонова (Дніпро) в ваговій категорії -59 кг.

Про це повідомляє тренер Павло Пшеничніков.

«Завдяки високому міжнародному рейтингу Марія пропустила перше коло змагань, потім одержала перемоги над спортсменами із Польші та Чорногорії.

В півфіналі провела складний поєдинок з спортсменкою з Німеччини. Перший раунд закінчився 3-3, але перемогу за активність віддали німкені. Другий раунд Марія програла 3-6. Та посіла трете місце і завоювала бронзову медаль Чемпіонату Європи серед кадетів.

Нагадаю, що в цьому 2022 року Марія завоювала 8 міжнародних медалей різного ґатунку.

Вітаю та бажаю успіхів в наступних змаганнях.

Дякую ЗСУ за цю можливість!», - написав він.

Цим турніром спортсмени-тхеквондісти Дніпропетровської області закінчили сезон міжнародних змагань 2022 року. Загалом в 2022 році вихованці Павла Пшеничнікова завоювали 9 медалей на великих міжнародних змаганнях:

• Марія Леванович – «бронза» Дефлімпіїських Ігр 2022, Бразилія
  • Владислав Нечай – «бронза» Всесвітнього Гран Прі з паратхеквондо, Болгарія
  • Марія Думіна - «золото» та «срібло» Чемпіонату Європи серед клубів, Єстонія
  • Микита Беспятий – «бронза» Чемпіонату Європи серед клубів, Єстонія
  • Марія Леонова – «бронза» Чемпіонату Європи серед клубів, Єстонія; «бронза» Чемпіонату Європи серед кадетів, Мальта.

А також вихованці, які переїхали на навчання до Київа, але перед цім по 7 років тренувались в Дніпрі:

• Кирило Гурнов – «срібло» Чемпіонату Європи серед молоді, Албанія
  • Данил Хаммерман – «золото» Чемпвонату Європи серед юніорів в Олімпійських вагових категоріях.