Юні бадмінтоністи з Дніпра завоювали 9 медалей на турнірі в Хорватії

В Загребі (Хорватія) з 23 по 25 вересня проходили турніри «6th LI-NING Zagreb U17 Open 2022» та «9th LI-NING Zagreb Youth Open 202». Загалом на двох турнірах виборювали звання кращих понад 200 спортсменів. 6 вихованців СДЮСШОР ім. Вавілова (Дніпро) везуть додому 9 медалей.

«Золото» в міксті з Владиславом Степанченком з Одеси виборола Поліна Бараннік (U15). В фіналі вони обіграли змішану пару з Бельгії з рахунком 21-11, 21-19.

На молодшому турнірі в категорії U13:

• Варвара Попережай завоювала 2 «золота» (в одиночці та в парі);
  • Агата Риштовська – «золото» та «срібло» (в парі та в одиночці);
  • Жан Воротніков – «бронза» в парі.

В категорії U15:

• Валерія Юрченко – 2 «срібла» (в міксті та в парі);
  • Микола Темченко – «бронза» в одиночці.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з гарним виступом та нагородами!

Валерія Гальченко із Запоріжжя взяла срібну медаль із пожежно-прикладного спорту;

Футболіст-волонтер Роман Зозуля, діаспора та посольство України в Іспанії збирають на «Байрактар» для України;

Запорізький школяр став віце-чемпіоном турніру з тхеквондо в Словенії.