Війна в Україні
Події
Життя
Кримінал
Коригував ракетні удари по місту: у Дніпрі судитимуть ворожого агента

Коригував ракетні удари по місту: у Дніпрі судитимуть ворожого агента

Слідство встановило,  що з серпня до вересня 2022 року чоловік, маючи антиукраїнську позицію, фіксував та передавав інформацію щодо кількості, місць дислокації та переміщення підрозділів, військової техніки Збройних Сил України, розміщення блокпостів, засобів протиповітряної оборони.

Крім того, він повідомляв ворогу про розташування об’єктів критичної інфраструктури, основних дорожньо-транспортних магістралей, залізничних вокзалів на території Дніпропетровської області.

Зібрану інформацію з GPS-координатами об’єктів чоловік передавав ворогу через месенджер Telegram. Ці дані на далі використовувались для нанесення ракетних ударів по зазначених об’єктах.

Також чоловік надсилав ворожим агентам відеофіксацію пуску ракети системою ППО та координати можливого місця розташування засобів протиповітряної оборони ЗСУ з посиланням на Google Maps. А потім докладно розписував інформацію щодо наслідків ракетних ударів по місту.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. Йому загрожує строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Управління СБУ у Дніпропетровській області.

Читайте також: 

У Павлограді з 3 квітня запровадять змішану форму навчання;

Зачини вікно – врятуй дитину: поліція Дніпра нагадує батькам правила безпеки.

2023-03-29 18:00:00
true
Відео Дня


Архів Новин