Події
Майже 350 порушень виявили на зимувальних ямах Дніпропетровщини за 5 місяців заборони вилову риби

Майже 350 порушень виявили на зимувальних ямах Дніпропетровщини за 5 місяців заборони вилову риби

Із 1 листопада 2024 року до 31 березня 2025 року під час заборони на вилов риби на зимувальних ямах у Дніпропетровській області зареєстрували 347 порушень.

Про це повідомили у Дніпропетровському рибоохоронному патрулі.

За 5 місяців склали 298 протоколів за порушення правил рибальства та ще 47 — за грубі порушення правил рибальства. Оформили 2 акти безхазяйного майна.

Рибпатрульні вилучили 53 заборонених знаряддя лову та 54 кілограми риби, яку незаконно виловили.

Загальна сума штрафів склала понад 38 тисяч, а збитки, які завдані рибному господарству, складають понад 176 тисяч гривень.

Найбільшу кількість порушень виявили у зимувальних ямах на Дніпровському водосховищі, де склали 112 протоколів за порушення правил рибальства, 34 — за грубі порушення правил рибальства.

На зимувальних ямах Самарської затоки оформили загалом 137 матеріалів за порушення правил рибальства та 2 акти безхазяйного майна.

У зимувальних ямах Кам'янського, Карачунівського, Макортівського водосховищ, річок Мокра Сура, Саксагань, Інгулець зафіксували 62 порушення правил рибальства.

Криворіжців просять повідомляти про порушення Правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби в Управління Держрибагентства у Дніпропетровській області за номером телефону «гарячої лінії»: (096) 400-02-50.

Нагадаємо, з початку квітня в Дніпропетровській області розпочалася нерестова заборона на вилов риби. Попри це рибпатрульні за тиждень зафіксували порушення на майже 900 тисяч гривень збитків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
2025-04-14 13:30:00
true
Відео Дня






Архів Новин