Культура
Події
На Дніпропетровщині до Дня Незалежності презентували нову марку

На Дніпропетровщині до Дня Незалежності презентували нову марку

В області ввели в обіг поштову марку, присвячену Дню Незалежності. Вона називається «Україна-мати». Спецпогашення пройшло у різних куточках країни. Зокрема, на Головпоштамті у Дніпрі.

«Сьогодні презентували новий поштовий випуск. На марці зображений відомий монумент, що знаходиться в Києві на Печерських пагорбах. Цьогоріч він перевтілився. Замість радянського герба там встановили український тризуб. Так змінюємося й ми, українці. Переосмислюємо. Боремося за своє», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Він додав, що це справжній подарунок цінителям. Через роки нагадуватиме їм про час, коли Україна билася. І перемогла.

«Популяризуємо і закарбовуємо історичні події у своїх марках. А ще напередодні Дня Незалежності Укрпошта робила онлайн-листування. Кожен охочий міг написати побажання для нашої країни. Сьогодні в Києві їх транслювали на фасаді головпоштамту», – розповів директор з розвитку Дніпропетровської мережі АТ «Укрпошта» Сергій Єрмоленко.

Тираж святкового випуску – понад 600 тис екземплярів. На аркуші – 6 марок.

До поштової марки випустили художній конверт, листівки, а також набір магнітів. Усе можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій країні, офіційному онлайн-магазині. А ще на маркетплейсах eBay та Amazon.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
2023-08-25 12:30:00
true
Відео Дня


Архів Новин