Події
Політика
На Дніпропетровщині представили нового Омбудсмана регіону

На Дніпропетровщині представили нового Омбудсмана регіону

23 травня на Дніпропетровщину прибув Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець. Він представив нового Омбудсмана в регіоні –  Михайла Карпенка. Зустріч пройшла у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Долучилося керівництво області, очільники департаментів, правоохоронці, рятувальники, голови громад.

«Ми бачимо, як Росія порушує усі норми міжнародного права. Дніпропетровщина працює задля зміцнення демократичної держави. Нині створюємо координаційну раду щодо підтримки ВПО. Запроваджуватимемо Інститут помічника ветерана. Наш пріоритет – відстоювати права і свободи мешканців», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

На Дніпропетровщині організовують також консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Сучасний офіс, де допомагатимуть переселенцям, родинам захисників, військовополонених, зниклих безвісти та усім мешканцям регіону.

«Нині працюємо над створенням регіональної мережі представництв Офісу Омбудсмана. В кожній області призначили людину, яка відповідатиме за стан дотримання прав мешканців на цій території. Його головне завдання – зустрічатися, спілкуватися з громадянами і допомагати їм», – підкреслив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

«Дніпропетровщина працює у надскладних умовах. Моя мета – допомогти вирішити нагальні проблеми регіону. Я відкритий до діалогу. Буду особисто виїжджати до громад, різних інституцій. Окрему увагу приділяю спілкуванню з громадським сектором. Задля цього створимо експертну раду», – сказав Михайло Карпенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Раптово знепритомнів і впав: у Кривому Розі майбутній поліцейський врятував чоловіка;

Правоохоронці Дніпра затримали на Набережній Перемоги наркоторговця;

Заліз у трансформатор: на Дніпропетровщині 13-річного хлопця мало не вбило струмом.

2023-05-24 14:00:00
true
Відео Дня


Архів Новин