Події
На Дніпропетровщині втілюють проєкти коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

На Дніпропетровщині втілюють проєкти коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Для Дніпропетровщини з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділили понад 307 млн грн. Ці кошти – на 6 проєктів в трьох громадах області: Дніпровській, Павлоградській та Межівській. На якому вони етапі, говорили під час засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». 

«Робоча група працює в області місяць. Найперше фахівці слідкують за використанням коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Втім, моніторять й інші закупівлі. Вони мають відповідати вимогам сьогодення та здорового глузду. Слід посилювати контроль за тим, куди йдуть гроші платників податків. Адже корупція – явище неприпустиме. Тим паче воно ганебне у війну», – сказав перший заступник начальника ОВА Володимир Орлов.

У Дніпрі з Фонду профінансували зведення водогону й капремонт двох укриттів. Заступник департаменту капітального будівництва міської ради Петро Шматченко каже: впоратися планують до кінця року. 

«Бомбосховища були занедбані. Без вентиляції, санвузлів. Тепер все це зробимо. Оздобимо приміщення, встановимо ліжка, стільці. Пристосуємо для людей з інвалідністю. Підрядники вже закінчили підготовчі роботи і приступили до основних», – наголосив Петро Шматченко.

У Межівській громаді зводитимуть будинок для ВПО. Проєкт на часі, каже  селищний голова Володимир Зражевський. Четверта частина тамтешніх мешканців –  переселенці.

«Вартість робіт для нашої громади непідйомна. Та вже в серпні отримали 72 млн грн з Фонду на рахунок місцевого бюджету. Уклали договір з підрядною організацією. Початок плануємо на листопад. Цей проєкт соціальний. Він дасть людям житло, а громаді – фахівців, які залишаться і працюватимуть тут», – зазначив Володимир Зражевський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Неможливо навіть приготувати їжу та викупати дитину: у Кривому Розі 1,5-річну дитину забрали від батьків;

В Україні хочуть штрафувати за «скручування» пробігу авто: подробиці;

Побив жінку до смерті: у Криворізькому районі затримали нападника.

2023-11-10 19:00:00
true
Відео Дня


Архів Новин