
На Дніпропетровщині запрацював тренінговий центр судово-медичної ідентифікації
В області поновили роботу тренінгового центру судово-медичної ідентифікації. Два роки він був зачинений. Нині його відремонтували та оснастили технічно.
Відтепер тут збиратимуть фахівців, які займаються пошуком зниклих та встановленням осіб загиблих. Міжнародні експерти-практики проводитимуть для них лекції. Буде й практика. Все, щоб поіменно знати жертв російських загарбників. А ще – ретельно підготувати доказову базу щодо їхніх злочинів.
Йдеться про жертв країни-агресорки. Цивільних та військових. Тих, чиї тіла тривалий час залишалися на окупованих територіях.
«Звільнені від окупантів українські землі – суцільне місце злочину. Людські жертви, місця масових захоронень... Важливо встановити особистість кожного загиблого. А ще – з'ясувати час та причини смерті. Це доказова база проти російських вбивць. Вона має бути повною і ретельно зібраною», – сказав начальник ОВА Сергій Лисак.
З облаштуванням локації для тренінгів допомогли міжнародні партнери. Вони й привозитимуть сюди експертів, котрі ділитимуться досвідом із нашими фахівцями.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Нова послуга в «Дії»: відтепер закрити ФОП можна за кілька секунд;
Люди не постраждали: у Новомосковську рятувальники ліквідували займання всередині будинку;