
На Дніпропетровщині затримали трьох шахраїв, що продавали неіснуючі тютюнові вироби
За підозрою у шахрайстві на продажі тютюнових виробів поліцейські Дніпропетровщини встановили групу зловмисників. Наразі доведена причетність затриманих до 12 епізодів.
Фігуранти розміщували оголошення про продаж електронних цигарок та іншої тютюнової продукції у месенджерах та соцмережах. Після отримання передоплати або повної сплати за товар, блокували номери телефонів та обривали всі зв’язки з покупцями.
8 лютого за місцями мешкання зловмисників у містах Дніпро та Першотравенськ відбулися 12 обшуків, в ході яких поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські та сім картки.
За результатами слідчих заходів трьом особам повідомили про підозру за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).
Читайте також:
Внаслідок вибуху гранати під мостом у Дніпрі загинув чоловік: нові подробиці;