Нічия: СК «Дніпро-1» не зміг переграти ЛНЗ

Вчора, 12 березня, у Ковалівці на домашньому стадіоні команди “Колос” зустрілися ЛНЗ та “Дніпро-1”. Клуби так і не змогли виявити сильнішого у матчі 21-го туру Української Прем’єр-Ліги – гра завершилася внічию 1:1.

Про це повідомили у пресслужбі СК “Дніпро-1”.

Перший тайм завершився з рахунком 0:0 і майже за відсутності гольових моментів.

На початку другого тайму “Дніпро-1” вийшов вперед – після прострілу з флангу Гуцуляк поборовся із захисниками і від нього м’яч відскочив до Філіппова, який і забив. Проте менше ніж за 10 хвилин ЛНЗ відігрався.

«Важка гра була. Сьогодні ми на перемогу не заслуговували. Юрій Вільйович провів після матчу бесіду з хлопцями і ця розмова була важкою. Гра складалася для нас так, як ми не планували.

На жаль, зараз ми не можемо підсилити гру замінами, адже у нас багато травмованих футболістів, а молодь, яка і виходить на заміну, ще не готова грати у повній мірі на такому рівні. Можливо, трошки пізніше вони заграють», – зазначив Сергій Ревут.