Нічия: СК «Дніпро-1» зіграв з ужгородським «Минаєм»

Вчора, 25 лютого, у Дніпрі проходив матч між командами СК “Дніпро-1” та “Минай” з Ужгорода. Через повітряну тривогу суперники зустрілися на стадіоні “Дніпро-Арена” із запізненням на сорок хвилин.

Про це повідомили у пресслужбі СК “Дніпро-1”.

Після початку гри дніпряни одразу намагалися взяти ініціативу. Перший удар в напрямку воріт противника відбувся на 9-й хвилині матчу. Далі після невдалої контратаки дніпрян перевага була за суперником. І “минайці” відкрили рахунок.

У другому таймі дніпряни почали атакувати. Захисник “Минаю” підштовхнув Рубчинського і за це суддя призначив пенальті, яке реалізував Піхальонок. Рахунок зрівнявся 1:1.

Потім противники обмінювалися ударами, однак реалізувати атаки суперники не змогли. Гра завершилася нічиєю.