Орієнтувальники-рогейнери з Дніпропетровщини стали віцечемпіонами світу

В Старе Место (Чехія) 26-27 серпня проходив 17-й чемпіонат світу зі спортивного орієнтування. На старт вийшла 261 команда з 21 країни світу на дистанцію 24-годинного рогейну! Національну збірну команду України представляли 9 команд серед дорослих та молоді до 23 років. Також Україну представляли 6 ветеранських команд.

Про це повідомила Федерація спортивного орієнтування України.

Українські спортсмени завоювали 13 медалей різного ґатунку. Зокрема, в команді «Fenix Team Ukraine» в категорії XO срыбними призерами стали представники Дніпропетровської області Анна Гуделайтіс та Дмитро Курочкін, а також Богдан Воробець.

«Золото» і «бронзу» в цій категорії завоювали спортсмени з Чехії.

Президент України нагородив орденами голову Дніпропетровської ОВА Резніченко, спортсменів з Дніпра та Кривого Рога, загиблих працівників «Укрпошти» з Запоріжжя;

Військовий криворізької бригади Михайло Безуглий став чемпіоном світу з аеронавтичного п’ятиборства у Фінляндії;

Грали таємно в 40 км від фронту в Запоріжжі: В Україні стартувала Перша ліга з футболу.