
Патрульні Дніпра виявили у кількох містян заборонені речовини
Протягом минулого тижня поліцейські виявили у громадян чимало речовин, схожих на наркотичні.
Так, у Шевченківському районі інспектори помітили підозрілу особу. Чоловіка зупинили, провели поверхневу перевірку та виявили колбу з речовиною, схожу на наркотичну.
Також аналогічну речовину охоронці порядку виявили у громадянина в Самарському районі. Поліцейські помітили підозрілого чоловіка з пакунками. Провели поверхневу перевірку та всередині одного з них виявили сліп-пакет.
У Центральному районі патрульні поспілкувались з водієм припаркованого біля балки автомобіля Chevrolet. Той помітно занервував. Провівши поверхневу перевірку, у чоловіка виявили порошкоподібну речовину, схожу на наркотичну.
В Амур-Нижньодніпровському районі охоронці порядку помітили підозрілого громадянина. У телефоні чоловіка виявили фотографії місця розташування ймовірної закладки. А поруч лежав пакунок із речовиною, схожою на наркотичну.
В усіх випадках на місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Далі справами займається слідчий.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Ситуація з паливом у Дніпропетровській області: актуальні ціни на 22 травня;
У смт Широке Криворізького району вогнеборці загасили займання в літній кухні;
У Кривому Розі чоловік знайшов чужу сім-карту і обікрав родичку жертви.