
Патрульні Дніпра виявили у водія Daewoo 19 сліп-пакетів з наркотичною речовиною
Вчора, 22 квітня, патрульні зупинили чоловіка в Амур-Нижньодніпровському районі міста. Під час поверхневої перевірки, на передньому пасажирському сидінні було виявлено гаманець з великою кількістю сліп-пакетів з невідомою речовиною, схожою на наркотичну. Також було знайдено чимало пустих сліп-пакетів.
Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Дніпропетровської області.
Під час перевірки громадянин дуже нервував і щось видаляв з мобільного. Патрульні попросили надати телефон для ознайомлення. В ньому була переписка про ще один пакунок із ймовірно наркотичною речовиною залишений для нього на сходах у підземному переході на Слобожанському проспекті.
На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила пакунок та 19 сліп-пакетіві з кристалічною речовиною. Громадянина затримано для встановлення всіх обставин події.
Читайте також:
Поліцейські Дніпра повідомили про підозру 24-річному чоловікові за збут наркотиків шляхом закладок;
У Дніпрі судитимуть 14 учасників наркоугруповання, до складу якого увійшли правоохоронці;