Пауерліфтерки з Дніпра та Запоріжжя стали призерками парачемпіонату Європи в Грузії

В Тбілісі (Грузія) 22-30 вересня пройшов чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Українці вибороли на цьому турнірі 11 медалей.

Про це повідомила пресслужба Національного комітету спорту інвалідів України.

На змаганнях також проводилось нагородження за сумою спроб, де українці вибороли 4 золоті та 1 бронзову медалі.

• Тетяна Широколава з Запоріжжя в категорії до 67 кг сталі чемпіонкою Європи.
  • Марина Копійка з Дніпра стала чемпіонкою Європи в категорії до 41 кг та чемпіонкою за сумою спроб.
  • А Лідія Соловйова з Дніпра разом з Тетяною Широколавою та Наталією Олійник стали чемпіонками Європи в команді.

На чемпіонаті змагався 151 спортсмен з 30 країн світу (7 країн не з Європейського континенту), від України виступило 9 спортсменів.

Вогонь розповсюдився на дах та перекинувся на сусідню ділянку: масштабна пожежа у Кривому Розі;