Події
Після реконструкції у Дніпрі відкрили корпус однієї з дитячих лікарень

Після реконструкції у Дніпрі відкрили корпус однієї з дитячих лікарень

Ще одним сучасним медзакладом в області стало більше. Після реконструкції свої двері для пацієнтів відкрив корпус дніпровської дитячої лікарні. У семиповерховому приміщенні – стаціонарні відділення та консультативно-діагностична допомога. Також тут потужна реабілітаційна база для хлопців і дівчат.

«Попри війну розвиваємо медичну галузь. Корпус дитячої лікарні Дніпра, який відкриваємо після реконструкції, – один з реалізованих проєктів. Слова вдячності Президенту та уряду, які підтримали його фінансування. А ще місцевому самоврядуванню за наповнення меблями і обладнанням. Тепер це один з найсучасніших медзакладів регіону», – сказав начальник ОВА Сергій Лисак.

Приміщення лікарні повністю перепланували та відремонтували. Зробили все так, щоб комфортно було і маленьким пацієнтам, і батькам. Подбали й про безбар'єрність закладу.

В оновленому корпусі декілька стаціонарних відділень. Педіатричне, неврологічне, психіатричне та консультативно-діагностичне. Тут же працює лабораторія. Є й можливість зробити рентген, УЗД і ендоскопічну діагностику.

Потужності закладу вистачить на допомогу тисячам дітей щороку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Зарплати українців зростатимуть протягом 2024-2026 років, — Кабмін;

Зберігав та вирощував наркотичні речовини у квартирі бабусі: запорізькі патрульні виявили зловмисника;

На Донецькому шосе у Дніпрі фура влетіла в дерево.

2023-12-21 20:00:00
true
Відео Дня


Архів Новин