
Погрожував гранатою у гуртожитку: поліцейські Дніпра скерували справу відносно підозрюваного до суду
Повідомлення про злочин надійшло від схвильованих мешканців гуртожитку в Індустріальному районі міста наприкінці грудня минулого року.
Отримавши прикмети злодія, оперативники кримінальної поліції Дніпровського районного управління поліції № 2 затримали підозрюваного та вилучили у нього боєприпас. Ним виявився раніше судимий місцевий житель.
Слідчі управління поліції повідомили чоловіку про підозру за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Слідчі завершили досудове розслідування відносно фігуранта та 23 січня обвинувальний акт скерували до суду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У Кам'янському затримали нелегального емігранта з Азербайджану;
У Кривому Розі розшукують 13-річну Вероніку Каликіну;
Відтепер українці можуть отримати електронне направлення на ВЛК у Резерв+.