Події
Кримінал Поліцейські Дніпра затримали 28-річного чоловіка за підозрою у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень містянину
Під час суперечки нападник вдарив ножем потерпілого. 43-річний дніпрянин дійшов до місця мешкання, де помер від отриманої травми.
26 січня до поліції надійшло повідомлення про виявлення тіла чоловіка з тілесними ушкодженнями в Шевченківському районі міста Дніпра. Правоохоронці з’ясували, що між потерпілим та невідомим чоловіком виник конфлікт на вулиці Мирна. Під час з’ясування стосунків, підозрюваний наніс містянину тяжкі тілесні ушкодження. Від отриманих травм чоловік помер.
Працівники відділу поліції № 4 Дніпровського районного управління поліції № 1 спільно з поліцейськими кримінального аналізу встановили місцеперебування злочинця. 27 січня оперативники кримінальної поліції затримали підозрюваного в іншому районі міста Дніпра.
Чоловіка затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
28 січня слідчі повідомили нападнику про підозру за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілому) Кримінального кодексу України. За скоєний злочин чоловіку може загрожувати до 10 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Патрульні Запоріжжя повернули додому чоловіка старшого віку, якого розшукувала дружина;
У Дніпрі ми затримали чоловіка, ймовірно, причетного до вбивства;
Патрульні Дніпра виявили нетверезого водія, який не має права керування.
Редакція reporter.ua
Автор статті
Дніпро
У Дніпрі напередодні Дня Незалежності відзначили близько 50 військових 91-го батальйону У Дніпрі напередодні Дня Незалежності України нагородили близько 50 військовослужбовців 91-го окремого протитанкового батальйону. Захисникам вручили державні нагороди, нагородну зброю, а також відзнаки Головнокомандувача ЗСУ та Міністра оборони України.
Дніпро
Дніпровські воднолижники здобули ще два золота на чемпіонаті Європи Дніпровські спортсмени продовжують успішно виступати на чемпіонаті Європи з воднолижного спорту. Марія Попова стала чемпіонкою у фігурному катанні серед дівчат до 17 років, показавши результат 8020 очок — це її новий особистий рекорд.
Дніпро
У Дніпрі під час комендантської години зупинили автомобіль, за кермом якого була 15-річна дівчина За кермом транспортного засобу перебувала неповнолітня дівчина — під час перевірки з'ясувалося, що їй 15 років. На пасажирському сидінні перебував чоловік, який і передав керування неповнолітній.
Дніпро
Замовити книжку разом із квитком: у потягах із Дніпра з'явилася нова послуга Скористатися нею поки можна не на всіх маршрутах. Книжки доступні для замовлення на міжнародних рейсах до Перемишля, Хелма, Будапешта, Кишинева та Бухареста.
Дніпро
Дніпрянка Ярослава Магучіх продовжує тріумфально збирати «золото» на міжнародних турнірах Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виборола золоту медаль на черговому етапі престижних міжнародних змагань «Діамантова ліга» у секторі для стрибків у висоту.
Дніпро
Де відключатимуть світло у Дніпрі 25 та 26 вересня: адреси У Дніпрі та Дніпровському районі протягом 25–26 серпня проводитимуть планові роботи.