Події
Понад 116 тисяч жителів Дніпропетровщини не сплатили жодного рахунку за світло з початку року

Понад 116 тисяч жителів Дніпропетровщини не сплатили жодного рахунку за світло з початку року

На Дніпропетровщині з початку року 116 тис. клієнтів YASNO не здійснили жодного платежу. Постачальник регулярно нагадує про заборгованість через viber/смс-повідомлення, але якщо після цього кошти не надходять – змушений ініціювати відключення електропостачання.

«Відключення – це крайній захід, який YASNO застосовує по відношенню до боржника. Щоб його уникнути, ми постійно у різний спосіб інформуємо споживачів про несплачені рахунки та готові розглядати індивідуальні умови погашення заборгованості, якщо на це є вагомі причини. Проте є клієнти, які жодним чином не реагують на звернення та протягом кількох місяців не сплатили жодної гривні. Нерідко це фінансово спроможні клієнти, які починають вирішувати питання лише після повного знеструмлення помешкання», - сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.  

Нагадаємо, що для відновлення електропостачання окрім погашення заборгованості також необхідно сплатити послугу відключення та підключення. В залежності від технічних особливостей проведення робіт вартість послуги може доходити до 5-6 тис. грн, а термін відновлення електропостачання складає до 3 робочих днів у містах та до 5 – у сільській місцевості.

Щоб не допускати додаткових витрат та завжди бути зі світлом, сплачувати рахунки за електроенергію потрібно щомісяця до 20 числа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Наловили риби на 3 млн грн: у Запоріжжі виявили двох браконьєрів;

На вихідних патрульні Дніпра виявили двох наркозбувачів: подробиці;

Смертельна ДТП в Олександрівському районі Запоріжжя: правоохоронці затримали 23-річного керманича.

2024-04-30 21:00:00
true
Відео Дня


Архів Новин