Події
Привласнили нерухомість померлих на 10 млн грн: у Дніпрі судитимуть вісьмох учасників злочинної організації

Привласнили нерухомість померлих на 10 млн грн: у Дніпрі судитимуть вісьмох учасників злочинної організації

Учасники злочинної групи з червня 2021 по серпень 2022 року оформлювали на підставних або неіснуючих осіб квартири у м. Дніпрі. Ця нерухомість належала померлим людям і не була оформлена як спадщина належним чином.

При цьому учасники угрупування використовували підроблені документи. Їх виготовляли на орендованій квартирі. Після цього нерухомість продавали. Грошові кошти, отримані від продажу майна, обвинувачені привласнювали та розподіляли між собою. 

У такий спосіб вони заволоділи правом власності на дев’ять квартир померлих громадян. За їх продаж отримали понад 10 млн грн.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника та сімох учасників злочинної організації за фактами шахрайського заволодіння об'єктами нерухомості та підроблення документів (ч. 4 ст. 190, ч. 1, 2 ст. 255, ч. 3, 4 ст. 358 КК України).

За клопотанням прокурора суд наклав арешт на особисте нерухоме майно обвинувачених. А також на деякі незаконно відчужені квартири потерпілих. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На Дніпропетровщині ветерани та люди з інвалідністю внаслідок війни зможуть безкоштовно опанувати IT- професію;

Ще одну категорію українців хочуть звільнити від мобілізації: подробиці;

У Кривому Розі пʼяний водій намагався підкупити правоохоронців.

2023-06-08 15:30:00
true
Відео Дня


Архів Новин