Події
Життя
Шахістка з Дніпра - призерка чемпіонату Європи

Вихованка дніпровської Спортивної школи №9 Москалець Софія виборола бронзу на чемпіонаті Європи з шахів серед дівчат. Про це повідомляє Федерація шахів України.

У румунському місті Мамая фінішував Чемпіонат Європи, який проходив з 05 по 14 вересня серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 8, до 10, до 12, до 14, до 16 та до 18 років.

Троє українських шахістів посіли призові місця. Так, Дар’я Кравчук у турнірі дівчат до 8 років стала другою із результатом 7 очок з 9. У наймолодшій віковій категорії серед юнаків 3 місце посів КУЧЕР Артем (7 очок). Також третє місце в активі дніпрянки Софії Москалець на змаганнях з класичних шахів Софія набрала 7 очок з 9 можливих та випередила суперників за додатковими показниками.

Ще троє наших спортсменів трохи не дотягнули до пʼєдесталу пошани — Людмила Іваницька (4 місце, 6,5 очок, категорія до 18 років), Вікторія Риженкова (5 місце, 6,5 очок, категорія до 8 років), Павло Абальмаз (5 місце, 7 очок, категорія до 8 років).

Детальніше з результатами змагання можна ознайомитися за посиланням.

Вітаємо наших спортсменів, їх батьків і тренерів!