Політика
Життя
Війна в Україні Штаб помощи «Громадской силы» активно обеспечивает помощью ЗСУ на передовой и переселенцев в Днепре
За 4 месяца войны Штаб помощи «Громадской силы» закупил за свой счет и оперативно доставил тысячи тонн помощи военным, больницам, беженцам. Джипы, оборудование, средства защиты, продукты питания, медикаменты, предметы первой необходимости, медтехника. Это далеко не полный перечень того, что получают от штаба военные на передовой и переселенцы в Днепре.


«Мы помогаем тем, кто действует – защищает Днепр и область на передовой, спасает жизни раненых в больницах, поддерживает беженцев. Они говорят нам спасибо, но это мы должны благодарить всех, кто вместе с нами работает на Победу.


Призываем всех бизнесменов присоединяться. Вместе мы сможем больше!
Это работа на результат – выстоять и Победить.
Все будет Украина!», - пишут волонтеры Штаба помощи.
Читайте также: Присвоил 300 тыс. грн. на реконструкции уличного освещения: В Запорожье будут судить директора КП;
В Днепре маршруты №9 и №92 вернут к старой схеме движения;
Редакція reporter.ua
Автор статті
Дніпро
У Дніпрі на полігоні закопували небезпечні відходи та незаконно видобували корисні копалини У Дніпрі правоохоронці викрили схему незаконної утилізації промислових відходів та видобування корисних копалин на території полігону площею близько 23 гектарів. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Дніпро
У Дніпрі напередодні Дня Незалежності відзначили близько 50 військових 91-го батальйону У Дніпрі напередодні Дня Незалежності України нагородили близько 50 військовослужбовців 91-го окремого протитанкового батальйону. Захисникам вручили державні нагороди, нагородну зброю, а також відзнаки Головнокомандувача ЗСУ та Міністра оборони України.
Дніпро
Дніпровські воднолижники здобули ще два золота на чемпіонаті Європи Дніпровські спортсмени продовжують успішно виступати на чемпіонаті Європи з воднолижного спорту. Марія Попова стала чемпіонкою у фігурному катанні серед дівчат до 17 років, показавши результат 8020 очок — це її новий особистий рекорд.
Дніпро
У Дніпрі під час комендантської години зупинили автомобіль, за кермом якого була 15-річна дівчина За кермом транспортного засобу перебувала неповнолітня дівчина — під час перевірки з'ясувалося, що їй 15 років. На пасажирському сидінні перебував чоловік, який і передав керування неповнолітній.
Дніпро
Замовити книжку разом із квитком: у потягах із Дніпра з'явилася нова послуга Скористатися нею поки можна не на всіх маршрутах. Книжки доступні для замовлення на міжнародних рейсах до Перемишля, Хелма, Будапешта, Кишинева та Бухареста.
Дніпро
Дніпрянка Ярослава Магучіх продовжує тріумфально збирати «золото» на міжнародних турнірах Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виборола золоту медаль на черговому етапі престижних міжнародних змагань «Діамантова ліга» у секторі для стрибків у висоту.