Тхеквондісти з Дніпропетровщини та Запорізької області стали призерами чемпіонату Європи серед клубів в Естонії

В Таллінні (Естонія) з 22 по 26 серпня проходив чемпіонат Європи серед клубів з тхеквондо (ВТФ). Тут змагались юнаки, кадети, молодь, дорослі та ветерани. В загальному підсумку чемпіонату українські спортсмени здобули 13 золотих, 20 срібних та 19 бронзових медалей.

Про це повідомляє Федерація Тхеквондо ВТФ України.

В категорії «юнаки» українські спортсмени здобули 4 золоті, 4 срібні та 7 бронзових медалей. В тому числі спортсмени з Дніпропетровської та Запорізької областей:

«срібло»: Олександр Трачук (-36кг, Запорізька обл.), Софія Мул (-36кг, Запорізька обл.), Микола Севериненко (-30кг, Запорізька обл.),

«бронза»: Варвара Кодиця (-27 кг, Запорізька обл.).

В категорії «кадети» до скарбнички українських команд додалося по 3 золотих, срібних та бронзових медалі:

«бронза»: Марія Леонова, (-59 кг, Дніпропетровська обл.).