Життя
Події
Спорт
Війна в Україні
Турнір для ветеранів, які отримали поранення: у Дніпрі відбулась національна першість «Сильні України»

Турнір для ветеранів, які отримали поранення: у Дніпрі відбулась національна першість «Сильні України»

Дніпропетровщина прийняла національну першість «Сильні України». Це турнір для захисників та захисниць, які отримали поранення. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Розпочали новий сезон змагань серед нескорених. Учасники з різних областей. Дійсно найсильніші. Своїм духом. Жагою до життя. Мужністю взяти верх над будь-якими обставинами. Прийняти себе і рухатися далі. Деякі з них лише вчаться впевнено ходити на протезах, та вже наважилися виступати», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Очільник регіону додав, що для військових такі зустрічі – можливість бути в колі однодумців. Додатковий вид спортивної реабілітації. А для глядачів – натхнення. Стимул використовувати власні можливості на максимум.

«У 2023-му ми започаткували традицію комплексних змагань для ветеранів «Сильні України». Охопили п'ять регіонів, залучили півтори тисячі учасників. Цьогоріч продовжимо такі турніри. Розпочали з Дніпра. Бійці гуртуються. Кожен на повну силу змагається за нагороди. Але головний ефект – комунікація з побратимами», – розповів президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок.

Почесний президент ФСУ Василь Вірастюк додав, що на 2024-й вже розробили план спортивних заходів. Наразі ведуть перемовини з деякими містами.  

«Змагання проводимо за рахунок партнерів, благодійників, моїх колег-депутатів. Головне – ми бачимо результат. Один з хлопців нам написав, що після участі став добрішим до людей. Спортивна реабілітація допомагає долати посттравматичний синдром», – наголосив Василь Вірастюк.

 

Ветерани виступали у чотирьох дисциплінах: жим лежачи, аеробайк, веслування на тренажері, ривок гирі. А ще були показові виступи від богатирів-стронгменів.

Окрім Дніпра, змагання «Сильні України» відбудуться в Одесі, Тернополі, Хмельницькому, Кропивницькому та інших містах держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Планові відключення світла у Дніпрі з 12 по 16 лютого: адреси;

Патрульні Запоріжжя врятували містянина, який хотів вкоротити собі віку;

На вулиці Зимових Походів у Дніпрі водій Mercedes влетів в стовп: є постраждалі.

2024-02-12 13:30:00
true
Відео Дня


Архів Новин