У Дніпрі чоловік помер після побиття співмешканцем
22 серпня в Новокодацькому районі Дніпра під час конфлікту між співмешканцями 51-річний чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження. Потерпілого госпіталізували, однак від отриманих травм він помер у лікарні.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Дніпропетровській області.
Правоохоронці затримали підозрюваного у порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Читайте також:
На Криворіжжі чоловік напав із ножем на людей і рятувальників;
Мобілізовані ФОПи на час служби звільнені від сплати податків, ― ДПСУ;
На День Незалежності 8 мешканців Дніпропетровщини повернулися з російського полону





