Війна в Україні
Події
Життя
У Дніпрі відкрили пересувну виставку зі світлинами волонтерів

У Дніпрі відкрили пересувну виставку зі світлинами волонтерів

У Дніпрі презентували фотовиставку. На майже трьох десятках світлин – волонтери під час роботи. Вони допомагають людям, постраждалим через війну. Відкрили експозицію представники Дніпропетровської ОВА,  Агентства ООН, міжнародних і національних гуманітарних організацій.

«Знімки дуже різні. Вони відображають міць, з якою ми проживаємо ці важкі часи. Міжнародні, громадські організації, волонтери – це супергерої. Їхня праця – це дійсно подвиг», – наголосила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна. 

Фото розмістили на рухомих конструкціях. На них – волонтери, які готували людям їжу, доставляли продукти, допомагали облаштовувати побут. Автори – українські репортери. 

 

«Подобаються мені світлини. Атмосферні такі. Поважаю людей, які роблять важливу справу, попри небезпеку. Велика шана їм і вдячність. Без їхньої допомоги було б складніше. Думаю це потрібно показувати»,– поділився мешканець Дніпра Зангар Бегеєв.

Створили інсталяцію до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги. У серпні її вже показали у Києві. Тепер перевезли до Дніпра. На Європейській площі вона стоятиме до 6 листопада. Далі – «гастролюватиме» іншими областями України. 

«Цим заходом ми хочемо вшанувати працівників гуманітарної сфери, які віддали своє життя заради важливої місії. І головний слоган, який супроводжує цей день – хай там що, а робота буде продовжуватися»,  – сказав голова Регіонального офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ Тондлана Едмор. 

Організації виставки сприяв Дніпропетровський регіональний офіс міжнародного співробітництва. Його створили за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

 

2023-10-07 13:00:00
true
Відео Дня


Архів Новин