
У Дніпрі відкрили пункт прокату захисного спорядження для журналістів
Журналіст, який збирається працювати в районі проведення активний бойових дій, повинен бути забезпечений індивідуальними засобами захисту та надання першої домедичної допомоги: бронежилетом, шоломом та медичною аптечкою. Каска має бути синього кольору, весь комплект повинен бути брендований відповідними надписами і відповідати щонайменше четвертому класу захисту.
Без такого захисного комплекту журналістів до військових частин і підрозділів не допустять. Тому для організації коректної та безпечної роботи журналістів у Дніпровському центрі солідарності журналістів створено спеціальний пункт прокату захисного спорядження.
«Скористатись нашими послугами може будь-який журналіст, який має відповідне редакційне завдання. Просто потрібно прийти до нас. Це може бути як цивільний працівник мас-медіа, так і військовий журналіст», — розповіла координаторка центру Наталія Назарова.
Максимальний термін користування засобами — 1 місяць. І всі вони надаються в користування безоплатно, адже передані Україні від ЮНЕСКО за сприяння Міжнародної федерації журналістів.
Нагадаємо, що відповідно до керівних документів журналісту може бути відмовлено в роботі у військових установах під час ведення бойових дій чи навчань, якщо він не має відповідного екіпірування.
Читайте також: Від ракетного удару загинули заступник мера Гуляйполя та керівник «Благоустрійсервіс»;
Двоє мешканців Дніпропетровщини незаконно зберігали боєприпаси;
Ситуація з паливом у Дніпропетровській області: актуальні ціни на 5 жовтня;