
У Дніпропетровській області рибаки-браконьєри завдали шкоди державі більш ніж на 930 тис. грн.
У період з 1 по 31 липня державними інспекторами Дніпропетровського рибоохоронного патруля проведено 178 рибоохоронних рейдів та викрито 141 порушення природоохоронного законодавства, з яких 38 – грубі.
«За цей період на порушників накладено 7905 грн. штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, становили 932 076 грн. У ході проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 142 кг водних біоресурсів, з яких 16 кг – на ринках, 119 кг – на водоймах та 7 кг – за актами безгосподарного майна. Також вилучено 86 од. заборонених знарядь лову», — повідомив керівник рибоохоронного патруля Василь Волков.
На всіх осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ передано до правоохоронних органів за місцями скоєння правопорушень.
Наразі розглядається питання про відкриття кримінальних проваджень за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконні зайняття рибним промислом).
Читайте також:
13 загиблих та 11 поранених: ситуація в Дніпропетровській області станом на ранок 10 серпня;
Загинула жінка та 2 збиті ракети: О 4-й ранку російські війська обстріляли околиці Запоріжжя;
Втратила пам'ять та всі особисті речі: подробиці пограбування у Дніпрі;