Війна в Україні
Культура
Життя
У Дніпропетровській ОВА відкрили фотовиставку, присвячену волонтеркам

У Дніпропетровській ОВА відкрили фотовиставку, присвячену волонтеркам

У Дніпропетровській ОВА відкрили фотовиставку, на якій представлені світлини волонтерок, рідні яких захищають країну. Всього в експозиції – 12 знімків, індивідуальних та сімейних.   

«Герої виставки – ті, хто захищає нашу країну, допомагає іншим та  наближає Перемогу. Ми хочемо привернути увагу до їхнього подвигу», – зазначив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Такі фотосесії – це своєрідна психологічна підтримка, додав Іван Начовний.

«Сімейну фотосесію робили, коли захисники були у відпустці. Хто мав можливість приїхати – бачимо всю родину разом. На деяких світлинах жінки самі, бо їхні близькі були на бойових позиціях. Кращі світлини об'єднали в експозицію. Це дуже цікаві люди. Вони віддають все заради нашої спільної мети. Працювати з ними – для мене честь»,  розповів фотограф Ігор Співак.

На одному з фото  волонтерка Марина з чоловіком та доньками. Каже: фотосесія стала для неї релаксацією. Адже під час роботи згадувала приємні сімейні історії.

«Мені пощастило, що чоловік приїхав з фронту на декілька днів у відпустку і ми всією родиною сфотографувалися. Це можливість побути разом, відволіктися. Отримала позитивні емоції під час роботи. І зараз бачу результат і радію», – поділилася Марина.

Організатором фотовиставку виступив благодійний фонд «Пісні, народжені в АТО».  

Читайте також:

Завдав співмешканцю матері численні ножові поранення: у Дніпрі поліцейські затримали 18-річного хлопця;

Публічно закликали до змін меж території України: підозрюються двоє мешканців Дніпропетровщини;

Перебував за кермом у стані наркотичного сп’яніння: мешканка Дніпра допомогла виявити правопорушників

2023-05-13 11:00:00
true
Відео Дня


Архів Новин