Вчитель Дніпропетровського спортколледжу Олег Ликов виграв всесвітню регату у Франції

У Лібурні (Франція) з 7 по 11 вересня проходила 2022 World Rowing Masters Regatta. Родина викладачів зі спорту відділення веслування академічного ДФКС – Алла Вікторівна та Олег Вікторович – стали призерами змагань, а Олег Ликов – навіть став чемпіоном світу.

Про це повідомляє керівництво ДФКС - ДВУФК.

«Чемпіонат світу Masters, м.Лібурн (Франція) 07-11.09.22, сім'я Ликових, Алла Вікторівна та Олег Вікторович , вчителі!!! Не втомлюють дивувати!

Від щирого серця вітаємо Олега Вікторовича з титулом чемпіона, та Аллу Вікторівну за участь!», - пише керівництво коледжу.

49-річний Олег Ликов з поляком Pawel Szczepaniak отримав «срібло» в категорії Mens D 2x (вікова категорія 50 років) на дистанції 1000 м. І друге «срібло» - в Mens C 2x (48 років) на дистанції 1000 м.

«Бронзу» - в категорії Mens B 4x (вік 45 рік) на дистанції 1000 м.

«Золото» - в категорії Mens D 4x (вік 51 рік) на дистанції 1000 м.

Також разом з жінкою Аллою в змішаному екіпажі (Mixed C 4x) вони посіли 6 місце на дистанції 1000 м.

У Всесвітній регаті веслувальників відбулося 622 гонки, в яких взяли участь 3200 спортсменів. Усі 662 змагання були фіналами, у яких брали участь веслувальники, згруповані за віком. Найстаршим учасником регати був 93-річний Оділон Майя Мартінс з Бразилії.