
Відвезли в лісосмугу, побили та пограбували: у Дніпрі затримали одного з нападників
Злочин стався у вівторок, 27 червня, близько 21:00, коли 42-річний житель міста Камʼянське повертався з роботи додому. Група чоловіків затягнули потерпілого у лісосмугу, де погрожували йому та спричинили тілесні ушкодження, після чого заволоділи грошовими коштами у розмірі 5 000 $.
Про це повідомили у прес службі ГУ НП у Дніпропетровській області.
Правоохоронці Дніпра встановили та затримали одного з нападників - ним виявився 25-річний житель міста Камʼянське. Наразі оперативники встановлюють місце перебування інших осіб, причетних до розбійного нападу.
30 червня суд обрав зловмиснику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та повідомили про підозру у розбійному нападі, вчиненому в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає від восьми до п’ятнадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Читайте також:
Влучили по штабу та складу військових РФ у Бердянську: ЗСУ підтвердили інформацію щодо удару;
У Дніпрі жінка зістрібнула з мосту: її кинувся рятувати випадковий свідок