Війна в Україні
Життя
Політика
Високопільська громада отримала понад 30 тонн продуктів від Дніпропетровщини

Високопільська громада отримала понад 30 тонн продуктів від Дніпропетровщини

Мешканці Високопільської громади, що на Херсонщині, отримали дві багатотонні фури продовольства. Це допомога від Дніпропетровщини. Вона для людей, котрі пережили сім місяців окупації. Та тих, хто повертається додому – у звільнені від ворога села і селища. Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.  

«Передали Херсонщині черговий гуманітарний вантаж. Він прибув до Високопільської громади. У машинах понад 30 тонн різноманітного продовольства для місцевих мешканців. Це вже друга гуманітарна поставка до цієї громади. На початку грудня відвезли туди провізію, генератори та бензопили», – зазначив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. 

Населені пункти Високопільської громади звільнили від окупанта два місяці тому. Відтоді там постійно кипить робота. Працюють енергетики та газовики. Продовжують відновлювати побиті ворогом мережі. Роботи ускладнюють заміновані ворогом ділянки.

За кермом однієї з фур був Олександр. Ще до від'їзду з Дніпра він поділився, який, на його думку, мають вигляд території, що місяцями тероризував ворог. 

«Уявляю, що там розбиті будинки. Все ж під обстрілами було. Спорожнілі населені пункти», – ділився Олександр.

На момент звільнення у громаді залишалося трохи більше тисячі місцевих. Це 10% від усього населення. Та люди поступово повертаються. Їх вже майже 4 тисячі.

Костянтин раніше доставляв гуманітарку Миколаївській області. Цього разу тримав курс на Херсонщину. Каже, люди приймають допомогу з вдячністю.

«Ще раніше напарники розповідали, люди у Високопіллі зустрічали їх оплесками та плакали. Це сумно. Та водночас приємно від відчуття, що й ти допомагаєш людям, доставляючи допомогу», – розповів Костянтин. 

Цього разу громаді передали борошно, олію та цукор. А ще – крупи, макарони та згущене молоко. 

Читайте також:

У Дніпрі частково поновили роботу електротранспорту: подробиці;

Підприємці Дніпропетровщини можуть взяти вигідний кредит на генератори: подробиці;

У Дніпрі ВАЗ влетів у двір приватного будинку та перекинувся на бік.

2022-12-24 19:00:00
true
Відео Дня
Архів Новин