Внаслідок ворожих ударів в двох громадах Дніпропетровщини постраждали люди: безпекова ситуація в області станом на вечір 3 січня
Сьогодні, 3 січня, ворожі війська півтора десятка разів бив по Нікопольщині – переважно запускали дрони-камікадзе й два рази обстріляли з артилерії. Гучно було і у Синельниківському районі.
Про це повідомив голова ДОР Микола Лукашук.
Окупанти цілили по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадах. Через удар ворожого безпілотника у райцентрі постраждав 48-річний чоловік. Йому надали необхідну медичну допомогу, далі лікуватиметься вдома.
Також пошкоджена багатоповерхівка, підприємства, приватний будинок, декілька вантажівок, трактори, екскаватор та лінії електропередачі.
Гучно було і у Синельниківському районі. Через ворожу атаку постраждав 70-річний чоловік. Пошкоджені 4 приватні оселі, автомобіль та лінія електропередачі.
В інших громадах області день минув без обстрілів.
Читайте також:
У Запоріжжі співробітники ДСНС надали допомогу літньому чоловікові, який упав у погріб;
Відсьогодні у Дніпрі подорожчав проїзд у громадському транспорті;
У Шевченківському районі Дніпра затримали чоловіка, який розкладав згортки з наркотиками
